עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
בלוג זה מוקדש לניסן יעקובי חקירות - מספר החקירות מס1 בארץ
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

ניסן יעקובי - טענות נגד משרד ניסן יעקובי -

26/03/2015 14:25
אבי בן דוד
ניסן יעקובי, בית משפט, חקירות

כזכור, הגברת אורלי פלח הגישה תביעה לפיצויי פיטורין בעילה של התפטרות (התפטרות בדין מפוטר) כנגד מעסיקה לשעבר ניסן יעקובי וכן בניסיון להדחת עד.

 

בפסק דין מנומק היטב מיום 25/02/2015 בית הדין לעבודה דחה על הסף את תביעתה של הגברת פלח אורלי נגד ניסן יעקובי על רקע הטלת דופי במהימנות גרסתה.

 

ניסן יעקובי וחגי תומר ממשרד ניסן יעקובי חקירות - חוקרים ותיקים ועתירי ניסיון העלו במהלך עדותם בבית הדין נקודות וראיות משמעותיות רבות שמערערות את גריסתה של אורלי פלח.

 

אורלי פלח שינתה את גרסתה מספר פעמים בנוגע למועד האירוע ולא ידעה לתת הסברים לשאלות רבות.

 

בתום הדיונים שנערכו בבית הדין לעבודה  נדחתה תביעתה של הגברת אורלי פלח  על הסף כאשר חבר השופטים מעלה תמיהות ותהיות רבות לגבי הגרסה שמסרה בבית המשפט ומעלה חשד לאינטרסים אחרים שלה בהגשת התביעה כנגד ניסן יעקובי.

 

נזכיר כי באורח פלא תביעתה של הגברת אורלי פלח  הופצה ב- 12/2011 בעיתון "פוליסה" ובבלוגים באינטרנט עוד בטרם קיבל ניסן יעקובי עצמו את כתב התביעה לידיו תוך כוונת זדון לפגוע בשמו הטוב ובמוניטין של משרד "ניסן יעקובי" ואי יכולתו להגיב כנדרש להאשמות השקריות והזיות כנגדו.

 

בית הדין  הנכבד קבע בהחלטתו מיום 25/02/2015 בין היתר בסעיף 14 לפסק הדין (ציטוט) כי:    ".... התובעת לא סיפקה לבית הדין הסבר לתמיהה שמקורה בעובדה שהיא מצא לנכון להיות מוערבת באופן אקטיבי בהליך שהתנהל בין מר חורש לבין ויצמן יער. עובדה שהתבטאה בכך שהתובעת ערכה תצהיר בתמיכה לבקשת רשות ערעור שהוגשה לבית הדין הארצי לעבודה על ידי וויצמן יער בעקבות החלטתו של בית הדין האזורי שלא להתיר את הזמנתה לעדות מטעם ויצמן יער. תצהיר שהוגש עוד טרם שהתובעת הגישה את תביעתה שלה לבין דין זה....".

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: