עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
בלוג זה מוקדש לניסן יעקובי חקירות - מספר החקירות מס1 בארץ
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

ניסן יעקובי מצליח שוב - סיפורו של מושיע

27/08/2012 15:47
אבי בן דוד
ניסן יעקובי, ניסן יעקובי חקירות, יעקובי

סיפורו של מושיע

אספר כאן את סיפורי , סיפור שלמעשה מנקודת מבטי הציל את חיי משפחתי ולפיכך מהווים דברי אלו מילות תודה חמות למשרד החקירות של ניסן יעקובי מהרצליה אשר בנסיונו ,תעוזתו ופעולתו הוכיח לי שלעיתים גם הצדק יכול לנצח.

הסיפור החל כאשר קרוב משפחתי נשא לאישה שלימים ילדה את שני ילדיו אך במקביל נהגה לרדת לחייו ,להשפילו ולהלבין את פניו בכל פורום אפשרי.

המצב החמיר כאשר זנחה את הטיפול בילדים ,הרבתה להיעדר מן הבית ,לתקוף את בעלה ולקללו ,תוך ניצול טוב ליבו ושימוש ברוע ליבה כדי לדכאו.

המצב הגיע לכדי כך שהבעל חדל לתפקד, לרבות בעבודתו דבר שהשפיע על כל הסובבים אותו ובעיקר משפחתנו.

בנסיונו להתחקות אחרי מעשי אישתו ניסה להתחקות אחריה במקום עבודתה ולכל אשר פנתה אך זו תמיד חמקה ממנו כשהיא מנצלת את אפשרויות היציאה המגוונות ממקום עבודתה ,עובדת עבודתה בסופי שבוע וכיוצ"ב.

כאשר גילתה שבעלה מנסה להתחקות אחריה "פתחה עליו פה" וביהירות אופיינית גיחכה בפניו שלעולם לא יצליח להיות ברמה שלה ולא יוכל להתחקות אחריה.

קבלן מפורסם מעירי ,אותו הכרתי, המליץ לי להפעיל את משרד החקירות "ניסן יעקובי" מהרצליה שרק הוא יוכל לפתור את בעייתי שכן "האישה" כבר זהירה מאד וחזקה מתמיד.

כשמשפחתנו כבר למודת מרורים פניתי אל החוקר ניסן יעקובי אשר קיבל ממני במספר מועדים נתונים רלוונטים ואת הסכמת הבעל לביצוע פעילות.

החוקר ניסן יעקובי ניתח את הנתונים ומסר כי לאור הנסיבות יאלץ לבצע פעולות שטח סמויות מקדימות ,פעולות שאותן כך מסתבר עשה על חשבונו.

בהתאם לממצאיו של החוקר הוברר כי האשה חשדנית מאד ומנצלת דרכי גישה שונות ומעברים פנימיים  אל מקום עבודתה בקניון בכדי לחמוק מכל עין.

עוד הוברר כי בעוזבה את ביתה בשעות ערב מבלי לומר מילה היא עושה דרכה בסימטאות חשוכות המהוות מעבר ללא מוצא עד היעלמותה באופן פתאומי.

ניתוח הנתונים ע"י החוקר הביאוהו למסקנה כי האשה עולה על רכב מוסתר שעוזב את נקודת איסופה במהירות נסיעה גבוהה מאד.

לפיכך הוחלט יחד עימי ועם הבעל על הפעלת מספר צוותי עיכוב המצוידים בכלי רכב דו גלגלי ,רכב בסיס וכלי רכב מהיר במיוחד.

צוותי משרד החקירות התמקמו בערבו של יום שישי ב"נקודות סגירה" שונות במרחב מגוריה של האשה .

כאשר יצאה מן הבית נחזתה סורקת את סביבתה וצועדת במהירות בין סמטאות קטנות וללא מוצא. צוותי המעקב שהוברר שהיו מצויידים במכשירי קשר סמויים התעדכנו ,שינו עמדות "וסגרו" את פעילותה.

לאחר הגעתה אל רחוב מקביל כלשהו נראתה נכנסת אל כסא שליד הנהג ברכב מפואר שאורותיו כבויים.

מיד עם עלייתה לרכב פתח הרכב בנסיעה מהירה ביותר אל כביש החוף וממנו אל צומת גלילות כאשר העוקבים בדרך מדווחים על מהירות נסיעה חריגה של הרכב (180 קמ"ש)והצורך לנתק מגע כדי לא לעבור על החוק.

כנראה בשל עבודת ההכנה של משרד החקירות המתין לרכב המפואר צוות מעקב בצומת מתחם בילויים ידוע ,איתר את הרכב ובבדיקות שביצעו החוקריםהוברר כי הרכב היוקרתי בבעלות בחור ערבי.

החוקרים הצליחו לעקוב אחר האשה ובן לוייתה ממוצע ערבי נכנסים לבר שם הם צולמו מתגופפים ,מתנשקים ועוד...

בשעת לפנות בוקר נצפו האשה ובן לויתה יוצאים מן המקום , נוסעים לאחד הישובים בשרון שם בחשיכה נצפתה האשה מסירה את תחתוניה, את ההמשך אין מה לפרט.

בעקבות ממצאיו של החוקר הבעל ,בן משפחתנו הצליח להסיר מעליו את קללת האשה ,לדרוש את זכויותיו וחיינו חזרו להיות שפויים.

סיפורי זה הוא כאמור הוקרת תודה צנועה למשרד החקירות ניסן יעקובי (מגיע לו שאחזור שוב ושוב על שמו) שבניתוח נתונים ,יוזמה ,אומץ ופעילות מהירה ויעילה הצליח לפתור לנו בעיה שמבחינתנו היתה בלתי פתירה.

 

 

אביבה רונן
27/08/2012 16:21
מדהים!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: